Návrhy pohonov a mazacích systémov

Návrh pohonov a prevodov

Našim cieľom je poskytovať zákazníkom komplexný servis: od špecifikácie technického zadania cez výpočet a návrh pohonu optimálneho pre danú aplikáciu, dodávku kompletného pohonu až po zaistenie jeho správnej montáže. Medzi naše služby patrí identifikácia súčasného pohonu na strojoch, riešenie problematických aplikácií či diagnostika.

Pokiaľ potrebujete, aby sme Vám navrhli nový či skontrolovali súčasný pohon, vyplňte kontaktný formulár v sekcii kontakty a zašlite nám ho. Naši špecialisti Vám pomôžu s voľbou správneho pohonu, optimálneho pre Vašu aplikáciu.

Pokiaľ dávate prednosť vlastnému výpočtu, poskytneme Vám zdarma Design Flex® ProTM, výpočtový software firmy Gates, s jeho pomocou ľahko navrhnete pohony ozubenými ako aj klinovými remeňmi. Aktuálnu verziu softwaru si môžete stiahnuť tu alebo Vám ju po dohode nainštalujeme na Vašom počítači vrátane zaškolenia.

Návrh mazacích systémov

Kompletný návrh - inštalácia - správne nastavenie mazacieho systému pre Vašu aplikáciu.

Mazací plán

Schéma mazania

Úlohou mazacích systémov je doviesť a rozdeliť mazivo od jedného centrálneho zdroja ku všetkým miestam stroja, kde sa vyskytuje nežiadúce trenie a to v presne stanovenom množstve a čase. Kontaktujte náš servisný tím pre mazanie.

​Servis a diagnostika:
Ing. Ivan Havaš - vedúci technického oddelenia, konštruktér, CMS: ivan.havas@diago.sk , +421 48 6711 108-118, +421 903 280 569,
Ing. Martin Šimončič - diagnostik: diagnostika@diago.sk, +421 48 6711 119, +421 903 280 559